„Písánka“ Psané mandaly s energií zvířat

/„Písánka“ Psané mandaly s energií zvířat

Již několik let v sobě nosím přání vytvořit pro své přátele, rodinu a všechny příznivce tvorby a kreativity pracovní sešit s psanými mandalami. Pořádám sice kurzy a individuální lekce, ale vím, že někteří lidé upřednostňují klid a učení skrze napsaný text, který jim poskytne intimitu a jiní zase bydlí příliš daleko na to, abychom se mohli setkávat. Proto jsme s mojí kamarádkou, Janou Heidenreichovou, kinezioložkou a tvůrčí duší, spojily síly, čímž vznikl tento úžasný pracovní sešit plný inspirace a tvořivosti, ale i teorie o psaných mandalách a o symbolice zvířat.

Zde je pár informací – odpovědí ohledně tohoto „dílka”. Věřím, že potěší i vaši duši a přinese vám do života radost a obohacení…

Co je „písánka“ Psané mandaly s energií zvířat?

Je to pracovní sešit, ve kterém se propojují 2 techniky vzniku mandal, tedy psaní a využití symboliky energie zvířat. Tyto dvě techniky se vzájemně doplňují a podporují, čímž vzniká přirozený prostor lépe pochopit a využít potenciál práce s magickým kruhem – mandalou.

Proč název „písánka“ a ne omalovánka?

Protože jde o antistresový sešit, ve kterém obrázky nevznikají vybarvováním, ale psaním. Základem psané mandaly je totiž slovo a obrázky vznikají změnami barev za neustálého psaní.

Co v „písánce“ najdu?

  • vysvětlení, co je mandala, proč ji psát a jak dokáže psaní mandal obohatit lidský život
  • vysvětlení techniky ​​psaní mandaly s doprovodnými fotografiemi
  • pozitivní afirmace jako inspirace při psaní mandal
  • připravené mandaly s již předtištěnými obrázky zvířat, které nakreslila Jana Heidenreichová
  • poselství jednotlivých zvířátek – v čem mohou pomoci?

Pro koho je „písánka“ určena?

Pro každého, kdo miluje kreativní tvorbu, kdo rád píše, relaxuje, medituje a rád zkouší nové věci. Pro ty, kteří mají rádi mandaly, ale i pro ty, kteří se s nimi ještě nikdy nesetkali. Pro všechny milovníky života, harmonie, pozitivního přístupu a nekonečného poznání.

Je „písánka“ vhodná i pro děti?

Dle mých zkušeností je technika psaní mandal vhodná pro děti od 12 let. Na druhé straně je ale možné, pokud budete chtít, využít potenciál „písánky“ i jinak. Dítě si může jednoduše obrázky zvířátek vybarvit pastelkami. Tím se „písánka“ stane společným prostorem dětí a rodičů; děti si obrázky vybarví, rodiče napíšou.

Jak je „písánka“ velká, kolik stojí a jak ji získat?

„Písánka“ obsahuje 24 předtištěných obrázků velikosti A4. Stojí 180 korun (7 eur). Nejjednodušší cesta je objednat si ji u mě mailem (veronika.savarijova@gmail.com). Platba probíhá převodem na účet a dodání poštou (osobní odběr je možný v Praze a v Košicích).

Napište, určitě se domluvíme 🙂

2018-12-11T11:13:22+00:00